Zapierający dech w piersiach rozwój technologii

vr

Z każdym kolejnym rokiem coraz trudniej jest wymyślić nowość technologiczną. Natomiast nie jest to niemożliwe. Tak jak jeszcze kilka lat temu nawigacja była tylko wymysłem w grze komputerowej, tak po kilku latach każdy może z niej korzystać.

 

Tak samo jest obecnie z wirtualną rzeczywistością. Coś co jeszcze niedawno mogliśmy podziwiać w filmach dzisiaj jest już dostępne na rynku i to nie tylko dla osób bogatych, ale dla każdego przeciętnego śmiertelnika. Nie dość, że można taki sprzęt sobie zakupić i korzystać z niego w domu – oczywiście jest to ta droższa wersja, ale można też umówić się ze znajomymi i wybrać wspólnie na wybrany przez nas rodzaj VR i bawić się w bardziej dostępnej cenie.

 

Ciężko wyobrazić sobie coś co jeszcze mogłoby nas zadziwić. Tak naprawdę, chyba wszystko zostało już stworzone. Teraz praktycznie możemy tylko czekać na kolejne udogodnienia już funkcjonujących nowinek. No chyba, że komuś uda się w końcu zbudować maszynę do podróży w czasie. To byłoby coś wielkiego, ale pewnie dostępne tylko i wyłącznie dla elity.